Bu bölüm sitenin genel şartlarını, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içerir. Bu yüzden emrekiralmobilya.com’u (Emre Kıral Mobilya) kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları lütfen, dikkatli bir şekilde okuyunuz.  


GİZLİLİK VE GÜVENLİK İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLENDİRME


  Fethi Emre Kıral Mobilya Turizm Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi olarak kişisel verilerinizin korunması ve özel hayatınızın gizliliğine son derece saygı duyuyor ve önem veriyoruz. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca "Veri Sorumlusu" sıfatıyla Fethi Emre Kıral Mobilya Turizm Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak kişisel verilerinizin kullanımı ve korunması ile ilgili haklarınız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

emrekiralmobilya.com.tr sitesine girmeniz, bu sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız ya da kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurmanız durumunda bu sayfalarda yazılı şartları ve aşağıdaki koşulları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Eğer burada belirtilen şartların herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen emrekiralmobilya.com.tr sitesini kullanmayınız. Emre Kıral Mobilya aşağıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. emrekiralmobilya.com’u ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da tekrar ziyaret etmeniz, değişebilecek üyelik ve kullanım şartlarını görmeniz açısından son derece önemlidir.

Yine mağazamızda verilen tüm servis ve hizmetler, Emre Kıral Mobilya'ya aittir ve Emre Kıral Mobilya tarafından işletilir. Emre Kıral Mobilya çeşitli amaçlarla kişisel veri toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl, ne şekilde toplandığı ve bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. Üyelik veya mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres, e-posta adresi gibi) mağazamızca işimizin doğası gereği toplanmaktadır.

Emre Kıral Mobilya e-bülten aboneliği sonrasında bazı dönemlerde e-bülten üyelerine kampanya ve yeni ürünler hakkında bilgi ve promosyon teklifleri gönderebilir.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Emre Kıral Mobilya olarak müşteri ve üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Emre Kıral Mobilya gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya 3. bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Emre Kıral Mobilya’nın işbu web sitesi ve uzantısındaki her tür hizmet, ürün ve bilgileri önceden ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yayını durdurma hakkı saklıdır. Değişiklikler, web sitesinde yayımlandığı anda yürürlüğe girer. Web sitesi kullanımı ya da web sitesine giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bunlar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

A- Kullanım ve Güvenlik Kuralları

Emre Kıral Mobilya (emrekiralmobilya.com) herkese açık bir sitedir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

1- Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydı durumunda.

2- Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda.

3- Üyelere verilen ya da kendi belirlediği kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişilerce kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan üye sorumludur. Aynı şekilde üye, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üye’ye aittir.

4- Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ile bilgilerin alınması, silinmesi ve değiştirilmesi durumunda.

5- Üyenin/Kullanıcının, emrekiralmobilya.com.tr kampanyalarının, emrekiralmobilya.com internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik vs.) faydalanarak, Emre Kıral Mobilya’ya zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya ve satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi emrekiralmobilya.com’un kampanyalarının, satış sistemi veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının Emre Kıral Mobilya tarafından tespit edilmesi halinde, Emre Kıral Mobilya‘nın yasadan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal fesih hakkı vardır.

6- emrekiralmobilya.com üzerinde üyelere verilen hediye çekleri ve indirimler, satılamaz, internet üzerinden emrekiralmobilya.com sistemleri haricinde takas edilemez, paylaşılamaz, devredilemez. Sitenin teknik açıklarından faydalanılarak internet üzerinde satışa sunulan hediye çeklerinin kullanılmasına müsaade edilmez. Her alışverişinizde sadece bir hediye çeki kullanabilirsiniz. Sadece hediye çeki veya indirim kullanmak için oluşturulan ve/veya aktif olmayan üyelikleri emrekiralmobilya.com kendi inisiyatifinde olarak iptal edebilir.

B- İçerik Kullanımı

1- emrekiralmobilya.com’ da sunulan bütün görsel ve yazısal içerikler kişisel kullanım içindir. emrekiralmobilya.com.tr içeriğindeki bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz. Bu sitedeki herhangi bir unsuru diğer bir mecrada, internet sitesinde yayınlama ve emrekiralmobilya.com’un izni olmadan link vermek yasaktır.

2- Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan ve her hakkı emrekiralmobilya.com’a ait yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

3- Emre Kıral Mobilya (emrekiralmobilya.com) her türlü eleştiriye açıktır.

C- Sorumluluklar

1- emrekiralmobilya.com.tr'yi ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

2- Siteye giriş yapan kullanıcı, emrekiralmobilya.com sitesi ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve Yasal Düzenlemeler ile Borçlar Yasası ve diğer ilgili mevzuat hükümleri ile emrekiralmobilya.com’un hizmetlerine ilişkin yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü borç ve sorumluluk kullanıcıya aittir.

3- İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya emrekiralmobilya.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, emrekiralmobilya.com tarafından geçici veya sürekli olarak kullanıcıyı emrekiralmobilya.com'dan yararlanması engellenebilir.

4- Siteye giriş yapan kullanıcılar, diğer üyelerin/ziyaretçilerin emrekiralmobilya.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlarla yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Verileri yanıltıcı hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliğinin/kullanımının sonlandırılacağı gibi bundan doğacak her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

5- Emre Kıral Mobilya (emrekiralmobilya.com) ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve emrekiralmobilya.com tarafından önerilmektedir. Mesajlaşma yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden ve hasar görmesinden emrekiralmobilya.com sorumlu tutulamaz.

6- Üye/Kullanacı, emrekiralmobilya.com'dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz.

7- Üyeliği/Bülten aboneliği iptal etme , müşteri tarafından emrekiralmobilya.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini/Aboneliği bitirilmesi için iletişim bölümünden bülten aboneliği iptal formunu iletmesi gerekmektedir.